Salony i WineBary

Salon Win MineWine.pl w Centrum Handlowym ETC Swarzędz

etc-swarzedz-wino etc-swarzedz-wino-salon

Salon Win MineWine.pl zlokalizowany w swarzędzkim Centrum Handlowym ETC powstał w 2009 roku i był naszym pierwszym krokiem na winiarskim rynku. 

Przez te lata wyrobił sobie renomę miejsca o niepowtarzalnej atmosferze i obsłudze na najwyższym poziomie. 

Zapraszamy od poniedziałku do soboty w godz. od 10.00 do 21.00 oraz w niedziele handlowe od 11.00 do 20.00.

ul. Poznańska 6
62-020 Swarzędz-Jasin

tel. 604 623 303

Arkadiusz Komiński: [email protected]   

Olga Hybowska: [email protected]


  

Salon Win MineWine.pl w Centrum Handlowym Poznań-Plaza

 plaza-salon-wina

Salon na poznańskim Piątkowie otworzyliśmy w 2014 roku jako odpowiedź na stale rosnące zainteresowanie naszymi winami. 

Pomimo niewielkich rozmiarów, salon szybko stał się jednym z najważniejszych winiarskich miejsc w północnej części miasta.

Zapraszamy od poniedziałku do soboty w godz. 9.30-21.00 oraz w niedziele handlowe od 10.00 do 20.00.

ul. Drużbickiego 2
61-693 Poznań

 
Małgorzata Hybowska: [email protected]
Kamil Mączkowski: [email protected]
 

 

Salon Win & Winebar w Poznaniu

winebar-wojskowa-widok winebar-wojskowa-degustacja

Salon Win & Winebar MineWine.pl przy ul. Wojskowej 1 funkcjonuje od 2019 roku i był pierwszym winebarem pod szyldem MineWine.

To z pewnością wyjątkowe miejsce na mapie Poznania - nowoczesne, industrialne wnętrza, z wysmakowanymi, minimalistycznymi dekoracjami.

W przestrzeniach winebaru dysponujemy salą degustacyjną, która idealnie sprawdza się nie tylko podczas profesjonalnych degustacji, ale także przy organizacji spotkań firmowych oraz innych wydarzeń. 

Zapraszamy w poniedziałek od 14.00 do 21.00, od wtorku do soboty w godz. 14.00-23.00 oraz w niedzielę od 14.00 do 21.00.

ul. Wojskowa 1 (przy skrzyżowaniu z ulicą Wyspiańskiego)
60-792 Poznań

tel.: 578 770 220

Klaudia Milewska: [email protected]
 

 

Salon Win & Winebar w Bumerang Park Zalasewo

 zalasewo-wino-degustacja

Salon Win & Winebar MineWine.pl to nasze najmłodsze "dziecko". Swoją działalność rozpoczął w lutym 2022 rok.

Podobnie jak punkt na Wojskowej, łączy w sobie zarówno cechy salonu win jak i winebaru. To właśnie tu organizowane są cieszące się popularnością wśród lokalnej społeczności degustacje, kursy i spotkania z producentami. 

Zapraszamy w poniedziałek od 12.00 do 21.00, od wtorku do czwartku od 12.00 do 22.00, w piątek i sobotę od 12.00 do 23.00 oraz w niedzielę od 12.00 do 21.00.

 

ul. Planetarna 8

62-020 Zalasewo
 
 
Zuzanna Pietrzak: [email protected]
Edyta Kuzawińska: [email protected]
 
 
 
 
MineWine... wino, jakie lubisz w miejscu, które fascynuje.
 
Salony Win i Winebary MineWine.pl to miejsca stworzone zarówno dla miłośników wina, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym szlachetnym trunkiem. W naszej autorskiej selekcji znajduje się ponad 250 rodzajów win - skupiamy się na małych producentach, rodzinnych winnicach nastawionych na najwyższą jakość.
 
U nas dostaniesz to, czego nie dostaniesz nigdzie indziej! Wina możesz zakupić i zabrać ze sobą, lub spróbować na miejscu, w winebarowej ofercie "na kieliszki". Delektuj się nimi w nowoczesnym, industrialnym wnętrzu, z wysmakowanymi, minimalistycznymi dekoracjami.
 
W przestrzeniach Winebaru w Poznaniu dysponujemy osobną salą degustacyjną, która idealnie sprawdza się, nie tylko podczas profesjonalnych degustacji, ale także przy organizacji integracyjnych spotkań firmowych i innych wydarzeń! Masz pomysł na kameralny event? Teraz masz już też miejsce!
 
W Salonie Win & Winebarze MineWine.pl spotkasz ponad to ludzi pełnych pasji, prawdziwych miłośników wina, a przede wszystkim profesjonalistów, w tym Sommelierów zrzeszonych w prestiżowym Stowarzyszeniu Sommelierów Polskich. Kładziemy nacisk na doskonałą obsługę oraz doradztwo na najwyższym poziomie. Poza winami, polecamy także: deski serów i wędlin, tapas, przekąski do wina oraz szeroki wybór delikatesów (kawy, oliwy z oliwek, makaronów, itd.). Wyznajemy zasadę prościej-lepiej. Skupiamy się na świetnych oliwach, a nasze wędliny i mięsa pochodzą jedynie z małych, lokalnych przedsiębiorstw nastawionych na ekologię. Zakupisz u nas też alkohole mocne (whisky, wódki, koniaki, rumy) i akcesoria winiarskie (kieliszki, korkociągi, coolery).
 
Zapraszamy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl