Zespół MineWine
 • Olga Hybowska

  Salon Win MineWine w ETC Swarzędz Doświadczony doradca klienta w salonie ETC Swarzędz.
  Przygodę z MineWine rozpoczęła w 2010 roku. To wyjątkowa kobieta o wielu talentach. Poznać Olgę bliżej można odwiedzając salon w Swarzędzu, gdzie z pasją dzieli się swoją szeroką wiedzą na temat win.

 • Arkadiusz Komiński

  Salon Win MineWine w ETC Swarzędz Pionier Zespołu, w którym jest od początku, czyli od 2009 roku. Menedżer Salonu. Wiedza, doświadczenie i szczególna umiejętność budowania pozytywnych relacji to cechy, które wyróżniają Arka. Poszukujący dobrych win z ufnością wracają do Salonu MineWine w ETC Swarzędz, by dobrać wino odpowiednie do okazji.

 • Zuzanna Pietrzak

  Salon Win i WineBar Zalasewo  Menedżerka w WineBarze w Zalasewie. Nadaje mu kształt i ducha od 2022 roku. Wykreowała tu niepowtarzalną atmosferę, szczególnie odczuwalną podczas degustacji. Zuza ma wieloletnie doświadczenie w gastronomii i szeroką wiedzę o winie, z sukcesem ogarnia też inne tematy w MineWine, w tym social media.

 • Edyta Kuzawińska

  Salon Win i WineBar Zalasewo Perfekcyjne uzupełnienie Team Zalasewo. W MineWine od 2022 roku, z wiedzą i kompetencją na poziomie wieloletnich doradców. Edyta to życzliwa i przyjazna osoba. Jest bardzo dobrym wsparciem dla osób poszukujących porady w doborze win.

 • Małgorzata Hybowska

  Salon Win MineWine w CH Poznań-Plaza Doradca Klienta w Salonie Poznań Plaza od 2018 roku. Zawodowo związana z winem znacznie dłużej. To wieloletnia popularyzatora kultury i wiedzy winiarskiej. Dzięki głębokiej znajomości tematu i umiejętności dzielenia się nią, Gosia udziela rzetelnych porad. Otrzymujemy pewność, co do trafności dokonanego wyboru.  

 • Kamil Mączkowski

  Salon Win MineWine w CH Poznań-Plaza Związany z winem i pokrewnymi tematami od ponad 10 lat. Charakterystykę doświadczenia Kamila wzbogaca m.in. miksologia czy WSET level 3, ale pomimo szerokich kompetencji, wciąż stawia na podstawy w edukacji, czyli na krzewienie wiedzy czym jest wino i jak się z nim obchodzić, aby czerpać z jego picia przyjemność.

 • Klaudia Milewska

  Salon Win i WineBar Poznań, Wojskowa Menedżerka z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy w gastronomii, które zdobyła w świetnych restauracjach w Polsce i w Irlandii. Zdobywczyni wielu nagród kelnerskich. W Zespole od początku 2024. Pozytywnie nastawiona do nowych wyzwań i bardzo serdeczna. Praca z winem daje jej ogrom radości.

 • Danuta Czerniak

  Salon Win i WineBar Poznań, Wojskowa W Zespole MineWine od października 2022. Przygodę z winem rozpoczęła w 2017 roku dołączając do studenckiego koła naukowego Kultura i Ekonomia Wina. Danusia ma na swoim koncie dwie prace naukowe z tej tematyki. Na codzień pracuje w korporacji, ale w weekendy można ją spotkać w poznańskim WineBarze.

 • Marta Przybył

  Salon Win i WineBar Poznań, Wojskowa Uśmiechnięta twarz Zespołu na Wojskowej. Z winem związana od 2017. Po drugiej stronie baru od niedawna, ale MineWine zna od lat. Zaprzyjaźniła się z winem na uczelni, będąc członkiem studenckiego koła naukowego Kultura i Ekonomia Wina. Konsekwentnie rozwija swoją pasję nadal.

 • Anna Warchoł

  Ponad 20 lat pracy z winem. W MineWine od niedawna, bo jak mówi chce się uczyć i rozwijać, budować relacje i być blisko ludzi, którzy myślą podobnie. Pełna podziwu dla koleżanek i kolegów, których poznała, do ich bogatej wiedzy oraz do rzetelnego i zręcznego podejścia do klienta. Na codzień Ania wspiera sprzedaż rozwijając e-commers i b2b. Można ją spotkać w WineBar Zalasewo.

 • Łukasz Wojciechowski

  Bardzo ważny filar MineWine. Budował pierwszy Zespół i nadal szkoli doradców przekazując im swoją rozległą wiedzę. Ma istotny wpływ na selekcję win. Podczas degustacji, które organizuje, każdy ma okazję przekonać się, jak imponująca jest wiedza Łukasza, człowieka niezwykle skromnego jednocześnie. Warto go bliżej poznać, by przekonać się, jaką jest wartościową osobą.

 • Sławomir Komiński

  Właściciel i twórca MineWine. Wielki miłośnik win, od lat pielęgnujący swą pasję, którą wszczepił w niezliczoną ilość uczestników degustacji. To oficjalny Vinitaly Italian Wine Ambassador. Zdobył tytuł Valpolicella Wine Specialist oraz Langhe Wine Ambassador. Z wyróżnieniem ukończył Italian Wine Scholar. Jest bardzo inspirujący. Każdy, kto choć na chwilę obcuje ze Sławkiem, chce czy nie, wyrusza w podróż zwaną WINO.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl